İşyurtları Kurumu tarafından geleneksel hale getirilen "Kurban Satış ve Kesim Organizasyonu" bu sene de gerçekleştirildi.
Başkanlığımız tarafından koordine edilen, Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü bünyesinde yetiştirilen büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıkların satış ve kesim organizasyonu her yıl olduğu gibi bu yılda Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Şaşmaz Yerleşkesinde bulunan kesim alanında yapıldı.

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen organizasyon, veteriner hekim kontrolünde, iş sağlığı güvenliği uzmanı denetiminde ve din görevlisi refakatiyle islami usullere göre hijyenik bir ortamda gerçekleştirildi. İşyurtları Kurumu koordinasyonunda, yaklaşık 200 işyurdu personeli ve 200 hükümlünün görev yaptığı organizasyonda yaklaşık 5.000 misafir ağırlandı.

Mensuplarımıza kaliteli hizmet sunulması ve maksimum memnuniyetin sağlanması amacıyla, kurbanlıkların yeterli büyüklükte parçalara ayrılarak hızlı bir şekilde paketlenmesi ve teslim edilmesi, kahvaltı ve ikramların sunulması mensuplarımız tarafından memnuniyetle karşılandı.

 
Fotoğraflar