Başkan Hüsnü Gezginci, Hatay Ve Kırıkhan Adliyeleri İle Bölgede Bulunan Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüklerini Ziyaret Etti
İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci ve Tetkik Hakimi Cihan İdiz deprem bölgesinde bulunan adliyeler ile ceza infaz kurumu işyurdu müdürlükleri ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Hüsnü Gezginci, programı kapsamında depremde zarar gören Hatay ve Kırıkhan Adliyeleri ile bölgede bulunan açık ceza infaz kurumu işyurdu müdürlüklerinde incelemelerde bulundu. Ziyaret edilen kurumlarda depremden etkilenen personelle bir araya gelen Gezginci, hayatını kaybeden personele Allah’tan rahmet dileyerek, yaralananlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. İşyurtları Kurumu olarak depremlerin ilk anından itibaren bölgeyi yakından takip ettiklerini ve faaliyetlerin aksamaması için azami gayret gösterdiklerini dile getirdi. Gezginci “Depremin ilk anından itibaren deprem bölgesi dışında kalan işyurtları ile koordineli çalışarak kurumlarımızın ihtiyaçlarını karşıladık.” dedi.

Gezginci konuşmasının devamında; “Milletimiz büyüklüğünü bir kez daha göstermiştir. Yine depremin ilk anından itibaren kendi acısını unutarak görevinin başına gelen personelimize gittiğim her yerde olduğu gibi burada da sizlerin şahsında teşekkür ediyorum. İnşallah bu felaketinin yaralarını el birliğiyle saracağız. İşyurtları Kurumu olarak üzerimize düşen destek ve katkıyı sağlamaya devam edeceğiz." dedi.

Depremde hasar alan kurumlarımıza yönelik değerlendirmelerin yapıldığını belirten Gezginci, “Kurumlarımızın ve personelimizin ihtiyacını yerinde görüp belirlemek için buradayız.” dedi

 
Fotoğraflar