İŞYURTLARI KURUMUNDA İŞYURDU MÜDÜRLERİNİN KATILIMIYLA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 484

İşyurtları Kurumunda Ankara’da bulunan açık ceza infaz kurumu işyurdu yöneticilerinin katılımıyla bir tanışma ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci, Hâkim Fatih Uçar ve birim amirlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürü Ayhan Çapaci, Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürü Recep Göğüş ve İdare Memuru Serdar Kozan, Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürü Mehmet Özer, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürü Kerim Çiflikli ve bu işyurdu müdürlüklerinin muhasebe yetkilileri iştirak etti.

Tanışmayla başlayan toplantı, kurum çalışmalarının ve geleceğe dönük planların aktarılmasıyla devam ederek görüş, istek ve temennilerle sona erdi. Toplantı sonunda Başkan Gezginci, işyurdu müdürleri tarafından yapılan sunumlardan azami derecede istifade ettiklerini, başta işyurdu yöneticileri olmak üzere tüm personelin işyurdu müdürlüklerinde büyük gayret sarf ettiklerini ve oldukça önemli çalışmalara imza attıklarını dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

 

Fotoğraf Galerisi

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı | 2018